Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek Ne Demek?

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek daha çok kişinin iç dünyasında yaşanan şeylere yorulur. Rüya sahibinin içgüdülerine fazla takıldığı, bu nedenle de şüphe ve endişeden kurtulamadığına delalet etmektedir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada Kadın Cinsel Organı Temizlemek

Rüyada kadın cinsel organı temizlediğini görmek, rüya sahibinin sevdiğine müjdeli bir haber vereceği ya da bir sürpriz yapacağı anlamına gelmektedir.

Bazı yorumcular da eşinin cinsel organını görmeyi, kişinin özel yaşamında huzuru bulamamasına yorulur. Etrafındaki insanlara karşı sürekli olarak memnuniyetsizlik hissetmesinden dolayı, mutlu olmadığına anlamına gelir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Öpmek

Rüyada kadın cinsel organını öptüğünü görmek, rüya sahibinin pişman olacağı bir eylem gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organında Kıl Görmek

Rüya sahibinin malında ve parasında gözü olan bir insana işaret etmektedir. Bu kişinin rüya sahibinin sırtından geçinerek, kazanç elde etmeye çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kadın Cinsel Organına Dokunmak

Rüyada kadın cinsel organına dokunmak, kişinin çevresinden alacağı destekle yeni bir iş sahibi olacağına ya da işlerini büyüteceğine delalet eder.

Rüyada Kadın Organının Kesildiğini Görmek

Rüyada kadın cinsel organının kesildiğini görmek, kişinin haramdan sakınan ve kendisini ahirete yönelten biri olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada Eşinin Cinsel Organını Görmek

Rüyada eşinin cinsel organını görmek, yeni başlangıçlara yorulmaktadır. Yeni bir işe, yeni bir çocuğa ya da sıkıntılardan kurtulmaya delalet etmektedir.

Rüyada Cinsel İlişki Sırasında Kadının Cinsel Organını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cinsel ilişki sırasında kadının cinsel organını görmesi maddi açıdan değerli bir hediye alacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Nikah Düşmeyen Bir Yakının Cinsel Organını Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesinin onun adına yapacağı yardıma işaret eder. Kişinin çevresindeki kişiler kendisi yerine sadaka, bağış ve yardım yaparak onu sıkıntılarından kurtaracağı anlamına gelir.

Rüyada Kadının Cinsel Organından Fare Çıktığını Görmek

Rüyada kadının cinsel organından fare çıktığını görmek, rüya sahibinin hayırsız bir kız çocuğuna sahip olacağında delalet eder.

Rüyada Kadının Cinsel Organından Kedi Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin, çocuğunun hırsız olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadının Cinsel Organından Yılan veya Akrep Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin, çocuğunun kendisine düşman kesileceğine tabir edilir.

Rüyada Kadının Cinsel Organından Ekmek Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kadının cinsel organından ekmek çıktığını görmesi fakirleşeceği anlamına gelmektedir.

blank
Rüya Tabirleri. Anlamını merak ettiğiniz rüya tabirlerini arama kutusunu kullanarak arayabilir ya da harf sırasına göre listeleyerek kolayca bulabilirsiniz.

Related Posts

blank

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada para görmek bereket ve zenginliğe işaret ederken, kağıt para görmek sıkıntıdan sonra ferahlığa, bozuk para görmek bol rızka, tomarla para görmek borçlardan kurtulacağınıza, para almak yeni fırsatlara, para bulmak…

Read more
blank

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Merhaba sevgili okurlarım. Birkaç ay önce rüyamda annemin öldüğünü gördüm. Bitkin, terli , panik içinde ve haykırmanın eşiğinde uykumdan uyandım. Bunun bir kabus olduğunu biliyordum ama yine de iyi olduğundan…

Read more
blank

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevişme Görmek Rüya sahibi kendi eşiyle seviştiğini görürse, uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli haberi yakın zamanda alacağına yorulur. Bu sayede çok mutlu olacağına, kendisini güzel günlerin bekleyeceğine…

Read more
blank

Rüyada Boşaldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada Boşaldığını Görmek Rüyada boşaldığını görmek zorluk çekmeden para kazanacağına yorulmaktadır. Ayrıca kimi yorumcuya göre de keyifli bir hayat sürmek olarak tabir edilmektedir. Boşaldığını görmenin yorumu kişinin sıkıntılarından kurtulmasıdır. Rüyada…

Read more
blank

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İlişkiye Girmek Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, büyük bir rütbeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Kişinin ortaya koyacağı yeni çalışmalar sayesinde, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine…

Read more
blank

Rüyalar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Rüyalar kişinin uykusundaki en derin halinde görülmektedir. Ortalama olarak her insan uykusunun yaklaşık 2 saatini rüya görerek geçirmektedir. Gördüğümüz bu rüyaların bilinç altındaki nedenler ya da gelecek hakkında olabileceği düşünülmektedir….

Read more

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir