Starfield’da taşıma kapasitesi nasıl artırılır?

Refakatçilerin taşıma kapasitesinin nasıl artırılacağı da dahil.

Starfield'da taşıma kapasitesi nasıl artırılır
Starfield'da taşıma kapasitesi nasıl artırılır
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Starfield’da taşıma kapasitesi bir kez daha geri dönüyor ve silahlar, kıyafetler ve istediğiniz zaman yanınızda taşıyabileceğiniz kaynaklar gibi öğelerin sayısında etkili bir sınırlama getiriyor.

Aynı anda çok sayıda eşyayı yanınızda tutmakta zorlanıyorsanız, Starfield’da taşıma kapasitenizi nasıl artıracağınızı bilmek isteyeceksiniz , böylece bir satıcıya satmak istediğiniz tüm eşyaları toplayarak yıldızların arasında dolaşabilirsiniz . daha sonra.

Bu Starfield taşıma kapasitesi kılavuzunda, arkadaşlarınızın taşıma kapasitesini nasıl artıracağınız da dahil olmak üzere tüm bunları ayrıntılarıyla anlatacağız , böylece eşyalarınızı arkadaşlarınızla birlikte saklayabilir ve daha sonra bunları size uygun olduğunda geri alabilirsiniz.

Bethesda’nın yeni RPG’sinin başka herhangi bir alanıyla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa ihtiyacınız olabilecek tüm ipuçlarını ve püf noktalarını içeren kapsamlı Starfield rehber merkezimize göz atabilirsiniz .

Starfield taşıma kapasitesi açıklandı

Tüm Bethesda RPG’lerinde, oyuncunun aynı anda taşıyabileceği öğelerin toplam ağırlığını belirleyen bir taşıma kapasitesi sınırı bulunur. Starfield bu kuralın bir istisnası değildir ve uzay yolculuğu oyununda başlangıçtaki taşıma kapasitesi oldukça cömert olmasına rağmen, sizi hızla kısıtlayabilir.

Starfield’ın karakter menüsüne girdiğinizde karakterinizin sağ alt kısmındaki seçeneği işaretleyerek envanterinize ulaşabilirsiniz. Burada artık karakterinizin maksimum taşıma kapasitesini ekranın sol alt köşesinde, şu anda sahip olduğunuz Kredi sayısını gösteren rakamın hemen yanında görebilirsiniz.

Eurogamer/Bethesda
Eurogamer/Bethesda

Taşıma kapasitesi kısmında soldaki rakam elinizde bulunan tüm eşyaların toplam ağırlığını, sağdaki rakam ise herhangi bir anda taşıyabileceğiniz maksimum ağırlığı göstermektedir. Soldaki rakam sağdaki rakamdan büyükse, üzerinizde aşırı yük olacak ve koşma ve atlama gibi eylemler daha fazla oksijen tüketecektir.

Starfield’da taşıma kapasitesi nasıl artırılır

Starfield’da taşıma kapasitenizi arttırmak aslında canlandırıcı derecede basittir. En etkili yöntem Beceriler menünüze gitmek ve Becerilerin ‘Fiziksel’ bölümünde olacağınız yere kadar sola doğru sekme yapmaktır. En üst kademedeki Becerilerden birine ‘Ağırlık Kaldırma’ denir ve Starfield’da taşıma kapasitenizi artırabilecek olan da bu Beceridir.

Eurogamer/Bethesda
Eurogamer/Bethesda

Neyse ki, bu Beceri, Fiziksel ağaçtaki Becerilerin temel katmanında yer alıyor; bu, ona hemen erişilebildiği ve kilidini açmak için ağaca birden fazla Beceri Puanı koymanıza gerek olmadığı anlamına geliyor. Ağırlık Kaldırmaya puan vermek, Starfield’daki taşıma kapasitenizi kalıcı olarak artırır.

Ancak taşıma kapasitenizi anlık da olsa artırmanın başka yöntemleri de var. Taşıma kapasitenizi artıracak yiyecek ve diğer tıbbi malzemeleri önceden belirlenen bir süre boyunca yiyebilirsiniz; örneğin Kalkış Saati kokteyli, taşıma kapasitenizi beş dakika boyunca +4 artıracaktır.

Eurogamer/Bethesda
Eurogamer/Bethesda

Starfield’da refakatçilerin taşıma kapasitesi nasıl artırılır?

Eğer yıldız geminizden uzaktayken aşırı yük altında kalırsanız, arkadaşlarınızdan sizin için eşyalara tutunmalarını isteyebilirsiniz . Bir arkadaşınızla konuşun ve ekipman takası yapabileceksiniz. Aşağıdaki ekranda, arkadaşınızdan eşya alabilir veya ona eşya verebilirsiniz; o da sonsuza kadar onlara bağlı kalacaktır.

Eurogamer/Bethesda
Eurogamer/Bethesda

Ancak sizin gibi bu yoldaşların da taşıma kapasitesi sınırları vardır. Bu sınırı artırmak için, Starfield’daki Sosyal Beceri Ağacındaki ‘Liderlik’ Becerisine puan vermeniz gerekir , ancak Ağırlık Kaldırmanın aksine, Liderlik Becerisine ancak toplam sekiz Beceri Puanını ‘Sosyal Beceri Ağacı’na koyduktan sonra erişebilirsiniz. ‘ kategorisi.

Liderlik Becerisinin ikinci kademesinde arkadaşlarınızın taşıma kapasitesi limitlerini tamamen 50 kg’a kadar artırabilirsiniz. Yani Liderlik Becerisinin taşıma limitlerine etki etmesi için 2 Beceri Puanı koymanız gerekiyor.

Eurogamer/Bethesda
Eurogamer/Bethesda

Bu yöntemleri kullanın ve tonlarca ekipmanı galaksideki satıcılara satmak üzere geri taşımakta sorun yaşamayacaksınız!

MAKALE
Starfield: Scan Booster
Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Starfield’da taşıma kapasitesi nasıl artırılır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir