Rüyada Maymun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek

Rüyada maymun görmek, sigara, içki gibi birçok kötü alışkanlığı bulunan kişiye delalet etmektedir. Rüyada görülen maymun, rüya sahibine fenalık etmek için fırsat kollayan bir düşmanın varlığına işaret etmektedir. Ayrıca bu düşman rüyasında maymun gören kişiyi adım adım takip ettiği ve boşluğunu kolladığı şeklinde tabir olunabilir.

Rüyada maymun görmek aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre, kişinin iş hayatında yaşayacağı zorlukların ardından rahata kavuşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüya tabirlerine göre maymunla ilgili görülen diğer rüyalar ve değerlendirmeleri aşağıda verilmiştir:


Rüyada Maymunla Dövüştüğünü Görmek

Rüyasında maymunla dövüştüğünü gören kimse eğer maymuna galip gelirse küçük bir sağlık problemi yaşayacak ve eski sağlığını yeniden elde edecek demektir. Rüya sahibinin rüyasında maymunla dövüştüğünü görmesi, kişinin iş hayatında başarılı projeler yapacağına delalet eder.


Rüyada Maymunla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyasında maymunla cinsel temas kurduğunu görmek ise pek hayra yorulmaz. Bu durum rüya sahibinin kabul edilemez bir yanlış yapacağının ve dinen günaha gireceğinin işaretidir. 


Rüyada Evcil Maymun Görmek

Rüyada evcil maymun görmek, rüya sahibinin çok büyük bir hata yapacağına, daha sonra bu yaptığı hatadan pişman olup geri dönmek isteyeceğine delalet eder. Ayrıca kişinin kötü niyetli kişilerden zarar göreceğine de işaret etmektedir.


Rüyada Ağaçta Maymun Görmek

Rüyada ağaçta maymun görmek, kişinin ciddi bir şekilde kavga edeceğine, başının beladan bir türlü çıkmayacağına alamet eder. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada ağaçta maymun görmek, huzursuzluğa ve sağlık sorunlarına delalet eder.


Rüyada Maymun Saldırması

Rüyada maymun saldırdığını görmek, rüya sahibinin tüm sıkıntılarının yavaş yavaş sona ereceğine, hanesinden bolluk, huzurun ve bereketin eksik olmayacağına rivayet etmektedir. Kişinin birinden maddi destek alacağı manasına da gelmektedir.


Rüyada Kafeste Maymun Görmek

Rüyada kafeste maymun görmek, kişinin hayırlı bir kısmeti olacağı, dünya evine gireceği demektir. Rüya sahibinin kötü alışkanlıklara sahip olacağına, kısa süre içerisinde maddi sorunlarını aşacağına alamettir.


Rüyada Maymundan Kaçmak

Rüyada maymundan kaçtığını gören rüya sahibinin çok sevdiği birisi tarafından ihanete uğracağı, dost bildiği insanlar tarafından kıskanılacağı, etrafındaki düşmanların gün geçtikçe daha da çok artacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Şempanze Görmek

Rüyada şempanze görmek, hayra yorulur. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada şempanze gören rüya sahibinin iş hayatında çok büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.


Rüyada Beyaz Maymun Görmek

Rüyada beyaz maymun görmek, günah işlemeye, kötü yola düşmeye ve zina yapmaya işarettir. Rüya sahibinin rüyasında maymun görmesi işlenilen günahtan kar etmeye de delalet etmektedir.


Rüyada Maymun Sevmek

Rüya uzmanlarına göre rüyasında maymun sevdiğini gören kişinin çektiği çilelerden sonra özlem duyduğu rızka, kazancının bollaşmasına, yenilginin ardından toparlanarak başarıyı yeniden yakalayacağına delalet eder. Farklı rüya yorumcularının fikrince rüyada maymun sevmenin manası sefalet, ticari sorunlar, önem kaybetme ve sorumluluklardan rahatsız olmak şeklinde tabir olunmaktadır.


Rüyada Maymun Yavrusu Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada görülen maymun yavrusu ferahlamaya, arzuların gerçekleşeceğine, saadet dolu geleceğe, iyi bir hayat arkadaşına sahip olunacağına ve nüfuzlu biri olmaya delalet etmektedir. Kimi rüya yorumcuları ise rüyada maymun yavrusu görmeyi hallolması güç bir sorunla karşılaşılacağına, art niyetli birinden kötülük görmeye, gam ve hüzne yormaktadır.

rüyada maymun görmek

Rüyada maymun görmek, rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tekrardan önemli işlere atılacağına yorumlanır. Rüyada maymun görmek, başarılı bir iş hayatına ve ardından kazanılacak olan başarıya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada maymun görmek, kişinin iş hayatı yüzünden ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Maymun Yakalamak

Rüyasında maymun yakaladığını gören kimse düzenbaz birinin yardımıyla bir işe ahlaki olmayan yönlerden çare bulacak demektir. Kişinin rüyasında maymun yakaladığını görmesi, rüya sahibinin iş hayatında daima başarılı olacağına tabir edilir.


Rüyada Maymun Eti Yemek

Rüyada maymun eti yediğini görmek rüya sahibinin hayatı boyunca başına dert olacak bir sıhhat problemi yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında maymun eti yediğini görmesi, kişinin maddi anlamda rahatlayacağı anlamına gelir.


Rüyada Maymun Tarafından Isırılmak

Rüyasında kendisini bir maymunun ısırdığını gören kimsenin gerçek hayatta birisiyle sözlü ya da yumruk yumruğa kavgaya tutuşacağına ve bu olayın sonunda huzurunun bozulacağına işarettir.


Rüyada Dişi Maymun Görmek

Rüya uzmanları rüyada görülen dişi maymunu insanların dostluklarına zarar vermeye çalışan art niyetli kadına yorulmaktadır. Kişinin rüyasında dişi maymun görmesi, rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Erkek Maymun Görmek

Rüya sözlüğü yazarlarına göre rüyasında erkek maymun gören kişinin hayatında duygusuz, insanlara zarar vermekten haz duyan ve kötü şeyler yapan bir adamın varlığına delalet eder.


Rüyada Ağlayan Bir Maymun Görmek

Rüyada ağlayan bir hayvan görmek rüya sahibi kişinin aileden birine yeterince sevgi göstermediğine ve bunu kafasında çok fazla düşündüğü anlamına gelmektedir.

NeOldu.Com / Rüya Tabirleri

blank
Rüya Tabirleri. Anlamını merak ettiğiniz rüya tabirlerini arama kutusunu kullanarak arayabilir ya da harf sırasına göre listeleyerek kolayca bulabilirsiniz.

Related Posts

blank

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada para görmek bereket ve zenginliğe işaret ederken, kağıt para görmek sıkıntıdan sonra ferahlığa, bozuk para görmek bol rızka, tomarla para görmek borçlardan kurtulacağınıza, para almak yeni fırsatlara, para bulmak…

Read more
blank

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Merhaba sevgili okurlarım. Birkaç ay önce rüyamda annemin öldüğünü gördüm. Bitkin, terli , panik içinde ve haykırmanın eşiğinde uykumdan uyandım. Bunun bir kabus olduğunu biliyordum ama yine de iyi olduğundan…

Read more
blank

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek Ne Demek?

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek Rüyada kadın cinsel organı görmek daha çok kişinin iç dünyasında yaşanan şeylere yorulur. Rüya sahibinin içgüdülerine fazla takıldığı, bu nedenle de şüphe ve endişeden kurtulamadığına…

Read more
blank

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevişme Görmek Rüya sahibi kendi eşiyle seviştiğini görürse, uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli haberi yakın zamanda alacağına yorulur. Bu sayede çok mutlu olacağına, kendisini güzel günlerin bekleyeceğine…

Read more
blank

Rüyada Boşaldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada Boşaldığını Görmek Rüyada boşaldığını görmek zorluk çekmeden para kazanacağına yorulmaktadır. Ayrıca kimi yorumcuya göre de keyifli bir hayat sürmek olarak tabir edilmektedir. Boşaldığını görmenin yorumu kişinin sıkıntılarından kurtulmasıdır. Rüyada…

Read more
blank

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İlişkiye Girmek Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, büyük bir rütbeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Kişinin ortaya koyacağı yeni çalışmalar sayesinde, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine…

Read more

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir