Rüyada Makat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Makat Görmek

Rüyada makat görmek, rüya sözlüğü yazarlarınca genel olarak hayra yorulan bir hadisedir. Şöyle ki rüya sahibinin mülkünün ve ticari faaliyetlerinin genişleyeceğine, gelir yollarının daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kadın Makatı Görmek

Rüyasında kadın makatı gören kişinin rüyası, kinini saklı tutan yöneticiyle istenmeyen hadiselerin yaşanacağına ve kedere delalet eder. Rüyada kadın makatı görmenin olumlu anlamı ise çekilen çilelerden sonra hak edilen maddiyata, mevkiye ve güzel havadislere yorulmaktadır.

Rüyada Erkek Makatı Görmek

Rüyasında bir erkek makatı gören kimsenin yaşamında, iki kelime konuşmak bir yana yüzünü bile görmek istemediği bir şahsın varlığına delalettir. Kişi hiç istemese bile bu bireyle aynı ortamda bulunmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Başkasının Makatını Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada başka birinin makatını görmek rüya sahibinin hoşgörüsüz, inatçı ve kibirli biriyle karşılaşılacağının alametidir. Bu sebeple kişinin bu dönemde hayatına alacağı kişilere dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Makat Yalamak

Rüyada makat yalamak hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin duygusal ilişkisinin değerini anlayamadığına, ailesinden birinin acısını çekeceğine, maddi sorunlar yaşayacağına ve gerek iş gerekse de sosyal hayatında istenmeyen biri olacağına delalet eder.

Rüyada Makatını Temiz Görmek

Rüya sahibinin çok iyi iş fırsatları yakalayacağına işaret etmektedir. Rüyada makatını temiz gören kişinin bu işlerden çok güzel kazançlar elde edeceğine ve zamanla mal mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Makatını Büyümüş Görmek

Bir kısım rüya sözlüğü yazarları rüyada makatın ne şekilde görüldüğüne göre rüya tabirinin de değişiklik gösterebileceğini dile getiriyor. Örneğin rüyasında makatının eskiye nazaran daha da büyüdüğünü görmek, kişinin mal ve mülkünün büyüyeceğine ve ticari faaliyetlerinin kendisine bol kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Makatını Küçülmüş Görmek

Rüyada kişinin makatını küçülmüş görmesi, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına delalet eder. Bu yüzden rüya sahibinin maddi durumunu iyi analiz etmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalıdır.

Rüyada Makatında Çıban Görmek

Rüyada makatında çıban çıktığını gören kimse için bu rüya, iş hayatında belli bir düzeni tutturamamaya, işinden atılmaya ya da işten çıkarılmaya delalettir.

Rüyada Makatına İğne Battığını Görmek

Rüya sahibi kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatta, işlerde ve çalışmalarda engel olan bir şeylerin var olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Makatının Çamur Olduğunu Görmek

Rüyada makatın çamur olduğunu görmek hayra yorulmamaktadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında doğruluktan ayrılacağına delalettir. Kişinin Allah yolundan uzaklaşacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana işaret etmektedir.

Rüyada Makatın Ağrıdığını Görmek

Bazı rüya tabircilerine göre rüyasında makatının ağrıdığını görmek rüya sahibinin bir belayla yüz yüze geleceğine delalet etmektedir. Ancak rüyada kendi makatını temiz ve ağrısız görmek, bireyin güzel bir iş bularak maddi açıdan elinin bollaşacağına işarettir.

blank
Rüya Tabirleri. Anlamını merak ettiğiniz rüya tabirlerini arama kutusunu kullanarak arayabilir ya da harf sırasına göre listeleyerek kolayca bulabilirsiniz.

Related Posts

blank

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada para görmek bereket ve zenginliğe işaret ederken, kağıt para görmek sıkıntıdan sonra ferahlığa, bozuk para görmek bol rızka, tomarla para görmek borçlardan kurtulacağınıza, para almak yeni fırsatlara, para bulmak…

Read more
blank

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Merhaba sevgili okurlarım. Birkaç ay önce rüyamda annemin öldüğünü gördüm. Bitkin, terli , panik içinde ve haykırmanın eşiğinde uykumdan uyandım. Bunun bir kabus olduğunu biliyordum ama yine de iyi olduğundan…

Read more
blank

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek Ne Demek?

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek Rüyada kadın cinsel organı görmek daha çok kişinin iç dünyasında yaşanan şeylere yorulur. Rüya sahibinin içgüdülerine fazla takıldığı, bu nedenle de şüphe ve endişeden kurtulamadığına…

Read more
blank

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevişme Görmek Rüya sahibi kendi eşiyle seviştiğini görürse, uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli haberi yakın zamanda alacağına yorulur. Bu sayede çok mutlu olacağına, kendisini güzel günlerin bekleyeceğine…

Read more
blank

Rüyada Boşaldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada Boşaldığını Görmek Rüyada boşaldığını görmek zorluk çekmeden para kazanacağına yorulmaktadır. Ayrıca kimi yorumcuya göre de keyifli bir hayat sürmek olarak tabir edilmektedir. Boşaldığını görmenin yorumu kişinin sıkıntılarından kurtulmasıdır. Rüyada…

Read more
blank

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İlişkiye Girmek Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, büyük bir rütbeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Kişinin ortaya koyacağı yeni çalışmalar sayesinde, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine…

Read more

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir