Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada Geyik Görmek

rüyada geyik görmek

Rüyada geyik görmek, rüya sahibinin evi dışında bir kimseye yorulmaktadır. Bu kişinin sıkıntılı, huysuz kişi olacağını ifade eder. Sürekli huzursuzluk yaratan, huzur kaçıran bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyasında geyik gören kişi iş hayatında bazı sıkıntılar yaşar. İş arkadaşlarıyla tartışmalar yaşanacağına yorumlanır. Başka bir tabir ise evli olan kadının geyik görmesi, hayırlı bir evladı olacağına delalet eder.


Rüyada Boynuzlu Geyik Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada boynuzlu geyik görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalettir. Rüyada boynuzlu geyik görmek, sahip olunan para ve mal demektir. Rüyada görülen boynuzlu geyik aynı zamanda hane içerisinde huzur ve bereket manasına da gelmektedir.


Rüyada Geyik Eti Görmek

Rüya sahibinin rüyasında geyik eti görmesi kişinin iş hayatında saygı değer bir makama sahip olacağına rivayet eder. Rüyada geyik eti görmek, mutluluk, huzur ve bereket anlamlarını taşır. Rüyada geyik eti görmek, rüya sahibinin yakın bir akrabası yüzünden başının belaya gireceğine yorumlanır.


Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Helal kazanca, helal rızık, olarak yorumlanır. 

ruyada-geyik-gormek.jpg

Rüyada geyik görmek, kişinin bekarsa kısmetinin açılacağına, heyecanlı ve tutkulu bir aşk yaşayacağı demektir. Evliyse hayırlı evlat sahibi olacağına, kişiyi gururlandıracak işler yapacakları anlamına gelmektedir.


Rüyada Geyik Avladığını Görmek

Büyük bir mal varlığına sahip olacağına yorumlanır.


Rüyada Sürüsü Görmek

Şans olarak yorumlanır. Rüya sahibinin elde edeceği şans ile büyük başarı kazanacağına delalettir. 


Rüyada Öldürdüğünü Görmek

Sıkıntıya işarettir. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlardan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşayacağını ifade etmektedir.


Rüyada Geyik Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin hayatı boyunca sağlık sorunu yaşamayacağına işarettir.


Rüyada Geyik Saldırması Görmek

Rüyasında geyik saldırması gören kişinin, aile ortamında mutluluğun ve sevincin eksik olmayacağına, kişinin her olaya pozitif bakan birisi olacağına delalet eder.


Rüyada Geyik Boynuzu Görmek 

Rüyada geyik boynuzu görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla problemler yaşayacağına, büyük kavgalara tutuşmamak için yollarını ayıracaklarına, kişinin zor ve sıkıntılı bir dönemden geçeceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Geyik Kafası Görmek

Rüyasında geyik kafası gören kişinin, dostlarından kazık yiyeceği, arkasından gıybet yapacak insanlarla tanışacağı, yalanlar üzerine kurulu bir hayatının olacağı rivayet edilir.

Neoldu.com / Rüya TabirleriSource link

blank
Rüya Tabirleri. Anlamını merak ettiğiniz rüya tabirlerini arama kutusunu kullanarak arayabilir ya da harf sırasına göre listeleyerek kolayca bulabilirsiniz.

Related Posts

blank

Rüyada Güve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Güve Görmenin Anlamı ve Yorumu Rüyada güve görmek, kötü bir kimseye yorulur. Rüya sahibinden faydalanmaya çalışan kötü niyetli bir kişinin olduğuna rivayet eder. Maddi zarara uğrayacağına, maddi sıkıntı çekeceğine,…

Read more
blank

Rüyada Eş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eş Görmek Rüyada eş görmek farklı yorumlara neden olmaktadır fakat kötülüğe yorumlanmamaktadır. Rüyada kişinin eş görmesi olumlu şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişinin eşiyle ve çocuklarıyla beraber huzurlu bir…

Read more
blank

Rüyada Gözleme Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gözleme Görmenin Anlamı Ve Yorumu Rüyada gözleme görmek, bereket ve rızk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına işaret eder. İş hayatında yaşanacak gelişmeler sayesinde bolluk ve bereket…

Read more
blank

Rüyada Emlakçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Emlakçı Görmenin Anlamı ve Yorumu Rüyada emlakçı görmenin anlamı, başarıya yorulur. Rüya sahibinin iyi bir insan olması nedeniyle çevresinde saygınlık kazanacağına ve başarıdan başarıya koşacağına delalet eder. Rüyada Emlakçı…

Read more
blank

Rüyada Arpa Şehriye Görmek Ne Anlama Gelir? Ne Demek, Neye Yorumlanır?

Kişiler gördükleri rüyalarla ilgili bilgi edinmek ister. Rüya tabirlerini bilmek, geleceğe dair bazı ipuçları almaya yardımcı olacaktır. Gelecekle ilgili mesaj içeren rüyalar önemlidir. Rüyada bazı kişiler arpa şehriye görmektedir. Arpa…

Read more
blank

Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Göl Görmenin Anlamı ve Yorumu Rüyada göl görmek, bereketi ifade eder. Rüyasında göl gören kişi bereketli, bolluk içinde bir yaşama süreceğine yorumlanır. Yorumcular rüyada görülen gölü kadın olarak yorumlamaktadır. Soylu…

Read more

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir