Amazon Prime Kullanarak Herhangi Bir Twitch Streamer’a Nasıl Abone Olunur?

Amazon Prime'ınız varsa favori Twitch yayıncınızı ücretsiz olarak desteklemeye yardımcı olabilirsiniz!

Amazon Prime - Twitch Streamer
Amazon Prime - Twitch Streamer
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amazon Prime üyeliği çeşitli avantajlar sunar; bunlardan biri ücretsiz Twitch Prime üyeliğidir. Hesaplarınızı nasıl bağlayacağınızı ve Twitch Prime’ın tüm avantajlarından ücretsiz olarak nasıl yararlanacağınızı burada bulabilirsiniz.

Twitch Prime Nedir?

Twitch Prime, Amazon Prime üyeliğine dahil olan video oyunu yayın hizmetinde birinci sınıf bir deneyimdir. Twitch Prime’da bonus oyunlar, özel oyun içi içerikler ve daha fazlası bulunur.

Birçok kişi için Prime üyeliğinin en değerli avantajı, beraberinde gelen ücretsiz Twitch kanalı aboneliğidir. Bu avantaj favori yayıncınızı doğrudan destekler. Ayrıca, Twitch hesabınıza bağlı aktif bir Amazon Prime üyeliğiniz olduğu sürece her ay tekrar (ücretsiz) abone olabilirsiniz.

Avantajların tam listesi için Twitch Prime Kılavuzu SSS sayfasını ziyaret edin .

Ücretsiz Twitch Prime üyeliğine erişim kazanmak için Amazon Prime hesabınızı ve Twitch.tv hesaplarınızı bağlamanız gerekir. Bunu yapmak için Amazon Twitch Prime’a gidin .

Sağ üst köşedeki “Oturum Aç”a tıklayın ve ardından Amazon Prime hesabı oturum açma bilgilerinizi yazın.

Tıkla

Amazon hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki profil adınıza ve ardından “Twitch Hesabını Bağla”ya tıklayın.

Profil adınızı ve ardından

Twitch ve Amazon hesaplarınızı bağlamak istediğinizi onaylayan başka bir istem alacaksınız.

Tıklamak

Daha sonra Twitch hesabınızda oturum açmanız istenecektir.

tekrar giriş yap butonuna tıklayın

Hesapların bağlı olduğunu doğrulayın ve ardından Prime aboneliğinizi kullanmaya başlamak için Twitch’e gidin.

Tıkla

Bir Twitch Yayıncısına Nasıl Abone Olunur?

Prime üyeliğiniz aracılığıyla bir Twitch yayıncısına abone olmayı seçtiğinizde, o kişiye 4,99 ABD doları vermiş olursunuz.

Bir yayıncıya abone olmak için yayıncının profiline gidin ve ardından sayfanın üst kısmındaki “Abone Ol” seçeneğine tıklayın.

Tıklamak

Twitch Prime hesabınızdan bir yayıncıya ilk kez abone oluyorsanız, bu yayıncı için aylık ücretsiz aboneliğinizi kullanmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bu yayıncıya bir ay boyunca hiçbir ek ücret ödemeden abone olmak için “Evet”i tıklayın.

İşaretlediğinizden emin olun

Prime üyeliğiniz aracılığıyla bir yayıncıya abone olduktan sonra, ücretsiz aboneliğinizi tekrar kullanabilmeniz için bir ay beklemeniz gerekir. Yinelenen bir abonelik ayarlamak istiyorsanız tekrar “Abone Ol”a tıklayın ve ardından “Aboneliğe Devam Et” seçeneğini seçin.

Prime aboneliğinizi yinelenen bir aboneliğe dönüştürmeyi seçerseniz aylık 4,99 ABD doları tutarında ücret tahsil edilecektir. Twitch Prime aboneliğinizi tekrar kullanabilmek için her 30 günde bir yayıncıya manuel olarak abone olmanız gerekir.

Mevcut Aboneliklerinizi Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

Aboneliklerinizi istediğiniz zaman Twitch’te görüntüleyebilirsiniz . Bunu yapmak için sağ üst köşedeki profil resminize ve ardından “Abonelikler”e tıklayın.

Profil simgenizi tıklayın, ardından

“Abonelikler” sayfasında tüm mevcut (ve süresi dolmuş) aboneliklerinizin yanı sıra abonelik avantajları, son kullanma tarihleri ​​ve her birinin ücretli mi yoksa Prime mi olduğu gösterilir.

Abonelikleriniz burada görüntülenir.  Her biri için tüm ayrıntıları görebilirsiniz.

Twitch Prime Aracılığıyla Bir Yayıncıya Nasıl Yeniden Abone Olunur?

Bağlı Prime hesabınız aracılığıyla bir yayıncıya abone olduktan sonra, yeniden abone olabilmek için bir ay beklemeniz gerekir.

Aboneliklerinizi kontrol etmek için Twitch’te sağ üst köşedeki avatarınıza tıklayın ve ardından “Abonelikler”e tıklayın. Mevcut, hediye edilen ve süresi dolmuş aboneliklerinizin bir listesi görünür.

Mevcut aboneliklerinizin tümü “Abonelikleriniz” sekmesi altında olacaktır. Aşağıdaki resimde, bir yayıncıya abone olmak için Prime üyeliğinin kullanıldığını görüyorsunuz.

Aboneliğinizin ayrıntıları.

Yeniden abone olmak için şimdi ödeme yapabilir veya süresi dolduktan sonra yayıncıya başka bir abonelik için ödeme yapmak üzere Twitch Prime üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Amazon Prime Kullanarak Herhangi Bir Twitch Streamer’a Nasıl Abone Olunur?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir